Jak zdobywać klientów przez Facebooka? 3 darmowe skuteczne metody

Jak zacząć pozyskiwać nowych klientów? Takie pytanie zadanie sobie mnóstwo przedsiębiorców. Podpowiem Ci Facebook. Tak prawda na Facebooku jest wiele firm, które promują swoje interesy płatnymi reklamami. Jednak połowa z nich traci tylko pieniądze. Jak to? Zapytasz pewnie. Normalnie nie tylko ważna jest płatna promocja bez żadnego planu. Dziś przedstawię Ci 3 skuteczne metody promowania i zdobywania nowych klientów całkowicie za darmo.

Jak pozyskać Klientów? – 3 darmowe skuteczne metody.

Pamiętaj, że tak naprawdę chcesz osiągnąć tylko i wyłącznie wartościowy ruch w całej ów promocji, dlatego, też i nie warto kupować Like, komentarzy, czy udostępnień mija się to tylko i wyłącznie z celem. Dlatego, też zacznijmy omawiać te 3 metody.

1. Transmisja na żywo.

Wiesz, już a może, nie to już się dowiesz, że Facebook już dawno wprowadził formę transmisji na żywo. Prawda swojego czasu nie była ona skuteczna. Jednak już od 2020 można notować bardzo wysoką jakość zainteresowania. Od 2022 roku jest to jeden z tych najlepszych skutecznych metod na pozyskiwanie klientów w prosty, a zarazem i darmowy sposób.

2. Wykorzystuj Facebook Stories.

Jest to dość powoli oczywiste, że Facebook wprowadza bardzo dużo zaciągniętych pomysłów od Instagrama i TikToka dlatego, też i coraz częściej ludzie, zaczęli korzystać z Facebooka Strories. Dlaczego? Od 2020 roku notuje się, że ponad 7 milionów osób korzysta z Facebook Stories. Olbrzymie dużo. A co jest najciekawsze? Wcale też i dany widz nie musi Twojej strony mieć polubionej, aby i zobaczyć Stories na Facebooku. Jak to możliwe? Wystarczy, że algorytmowi Facebooka dostarcza dana osoba zainteresowania. Jeżeli też i Twoja strona dostarcza, właśnie te zainteresowania pokazuje mu się Twoje stories.

3. Udostępnianie na grupach.

Połowa przedsiębiorców nie skupia, się na tym , a to jest, wielki błąd. Warto też i skupić się właśnie na udostępnianiu danych to treści na różnorodnych grupach na Facebook o tej samej niszy. Jak to zadziała? Większe zasięgi a co na to wpłynie? Polubienia, komentarze, udostępniania = większa szansa na pozyskanie zainteresowanych klientów i zdobywanie nowych, a później i stałych klientów Twojego interesu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *