Aktualności

Murapol Cup

Już jutro rusza „Murapol Cup” Puchar Akademii Piłkarskiej 21 – dzisiaj rozlosowano grupy turniejowe

Spacer po krakowskim Rynku, prezentacja Pucharu MME Under 21 i losowanie grup turniejowych. Rusza „Murapol Cup” Puchar Akademii 21!

Jutro początek gier w wielkim turnieju organizowanym już po raz ósmy przez Akademię Piłkarską 21,„Murapol Cup” Puchar Akademii Piłkarskiej 21. Nasz tegoroczny turniej jest jedną z imprez promujących Finały Młodzieżowych Mistrzostw Europy Under 21.

Już w czwartek przyjechały do Krakowa pierwsze zespoły – Dynamo Kijów i FC Nantes. Dzisiaj pojawili się w naszym mieście pozostali uczestnicy naszej imprezy.

Już w komplecie uczestnicy turnieju spotkali się o godz. 18:30 na Placu Jana Nowaka-Jeziorańskiego przed Galerią Krakowską, gdzie najpierw w obecności zaproszonych gości, między innymi Prezydenta Miasta Krakowa, Pana Jacka Majchrowskiego, Prezesa MZPN, Ryszarda Niemca oraz Vice Prezesa PZPN Marka Koźmińskiego odbyła się uroczysta prezentacja pucharu, który czeka na zwycięzców rozpoczynających się już za tydzień w Polsce Finałów Młodzieżowych Mistrzostw Europy Under 21, a zaraz potem ceremonia otwarcia naszego turnieju oraz losowanie grup turniejowych.
Losowanie wzbudziło wiele emocji u młodych piłkarzy. Chłopcy w napięciu oczekiwali na kolejno losowane przez członka władz PZPN Marka Koźmińskiego  zespoły.

I tak ślepy los skojarzył w grupie A zespoły: Zagłębia Lubin, Dinama Zagrzeb, Escoli Varsovia, S.C. Heerenveen, Dynama Kijów i Akademii 21.

W grupie B zagrają jutro: Lechia Gdańsk, Widzew Łódź, Jagiellonia Białystok, FC Nantes, Ruch Chorzów i Manchester United.

Początek gier jutro o godzinie 09:00 na boiskach FAME Sport, przy ulicy Dekerta 21.
Emocji nie zabraknie!
Zapraszamy!

Wkrótce foto relacja z ceremonii losowania.
Serdecznie zapraszamy!