Rozgrywki/Program 2016

4 czerwca – mecze grupowe

Grupa A, mecze rozgrywane
na boisku nr 1

 

A1. TS WISŁA KRAKÓW 2 pkt 5 miejsce
A2. MANCHESTER UND 9 pkt 4 miejsce
A3. FCB ESCOLA VARSOVIA 9 pkt 3 miejsce
A4. S.C. HEERENVEEN 12 pkt 1 miejsce
A5. LECHIA GDAŃSK 1 pkt 6 miejsce
A6. BORUSIA DORTMUND 10 pkt 2 miejsce

 
 

Nr meczu Godzina Drużyny
1 09:00-9:18  TS WISŁA KRAKÓW 1 – 5 MANCHESTER UTD
3 09:20-09:38  FCB ESCOLA VARSOVIA 0 – 2 SC HEERENVEEN
5 09:40-9:58  LECHIA GDAŃSK 1 – 6 BORUSSIA DORTMUND
7 10:00-10:18  TS WISŁA KRAKÓW 0 – 1 FCB ESCOLA VARSOVIA
9 10:20-10:38  LECHIA GDAŃSK 0 – 4 MANCHESTER UTD
11 10:40-10:58  BORUSSIA DORTMUND 2 – 1 S.C. HEERENVEEN
13 11:00-11:18  TS WISŁA KRAKÓW 1 – 1 LECHIA GDAŃSK
15 11:20-11:38 BORUSSIA DORTMUND 4 – 0 FCB ESCOLA VARSOVIA
17 11:40-11:58  S.C. HEERENVEEN 3 – 0 MANCHESTER UTD
19 12:00-12:18  TS WISŁA KRAKÓW 0 – 0 BORUSSIA DORTMUND
21 12:20-12:38  S.C. HEERENVEEN 5 – 0 LECHIA GDAŃSK
23 12:40-12:58  MANCHESTER UTD 0 – 1 FCB ESCOLA VARSOVIA
25 13:00-13:18  TS WISŁA KRAKÓW 1 – 2 S.C. HEERENVEEN
27 13:20-13:38  MANCHESTER UTD 2 – 1 BORUSSIA DORTMUND
29 13:40-13:58  FCB ESCOLA VARSOVIA  3 – 0 LECHIA GDAŃSK

Grupa B, mecze rozgrywane
na boisku nr 2

 

B1. AKADEMIA 21 8 pkt 3 miejsce
B2. MALMO FF 8 pkt 2 miejsce
B3. JAGIELLONIA BIAŁYSTOK 7 pkt 4 miejsce
B4. EVERTON FC 6 pkt 5 miejsce
B5. RUCH CHORZÓW 0 pkt 6 miejsce
A6. DYNAMO KIJÓW 12 pkt 1 miejsce

 
 

Nr meczu Godzina Drużyny
2 09:00-9:18  AKADEMIA 21 2 – 2 MALMÖ FF
4 09:20-09:38  JAGIELLONIA BIAŁYSTOK 1 – 1 EVERTON FC
6 09:40-9:58  RUCH CHORZÓW 1 – 4 DYNAMO KIJÓW
8 10:00-10:18  AKADEMA 21 4 – 2 JAGIELLONIA BIAŁYSTOK
10 10:20-10:38  RUCH CHORZÓW 0 – 9 MALMO FF
12 10:40-10:58  DYNAMO KIJÓW 3 – 1  EVERTON FC
14 11:00-11:18  AKADEMA 21 2 – 0 RUCH CHORZÓW
16 11:20-11:38  DYNAMO KIJÓW 2 – 0 JAGIELLONIA BIAŁYSTOK
18 11:40-11:58  EVERTON FC 1 – 1 MALMO FF
20 12:00-12:18  AKADEMA 21 0 – 2 DYNAMO KIJÓW
22 12:20-12:38  EVERTON FC  2 – 0 RUCH CHORZÓW
24 12:40-12:58  MALMO FF 0 – 1 JAGIELLONIA BIAŁYSTOK
26 13:00-13:18  AKADEMA 21 0 – 0 EVERTON FC
28 13:20-13:38  MALMO FF 2 – 0 DYNAMO KIJÓW
30 13:40-13:58  JAGIELLONIA BIAŁYSTOK 2 – 0 RUCH CHORZÓW

5 czerwca, runda finałowa

Boisko 1

Nr meczu Godzina Drużyny
31 09:00-9:18 SC HEERENVEEN – JAGIELLONIA BIAŁYSTOK
33 09:20-9:38 BORUSSIA DORTMUND – AKADEMIA 21
35 09:40-9:58 TS WISŁA KRAKÓW – RUCH CHORZÓW
37 10:00-10:18 przeg. 31 – przeg. 34
39 Półfinał 10:20-10:38 zw. 31 – zw. 34
41 10:40-10:58 zw. 35 – zw. 36 (m. 9-10)
43 11:00-11:18 zw. 37 – zw. 38 (m. 5-6)

Boisko 2

Nr meczu Godzina Drużyny
32 09:00-9:18 DYNAMO KIJÓW – MANCHESTER UTD
34 09:20-9:38 MALMO FF – FCB ESCOLA VARSOVIA
36 09:40-9:58 EVERTON FC – LECHIA GDAŃSK
38 10:00-10:18 przeg. 32 – przeg. 33
40 Półfinał 10:20-10:38 zw. 32 – zw. 33
42 10:40-10:58 przeg. 35 – przeg. 36 (m. 11-12)
44 11:00-11:18 przeg. 37 – przeg. 38 (m. 7-8)

Mecz Gwiazd – odbędzie się o godz. 11:20 na boisku nr 1

Mecz o III miejsce

11:50-12:18

przeg. 39 – przeg. 40

Finał

12:20-12:38

zw. 39 – zw. 40

 

Ceremonia zakończenia turnieju – godz. 12:45