Rozgrywki/Program

10 czerwca – mecze grupowe

Grupa A, mecze rozgrywane
na boisku nr 1

 

A1. ZAGŁĘBIE LUBIN
1 pkt 6 miejsce
A2. DINAMO ZAGRZEB
4 pkt 5 miejsce
A3. ESCOLA VARSOVIA
7 pkt 4 miejsce
A4. S.C. HEERENVEEN 8 pkt 2 miejsce
A5. DYNAMO KIJÓW
11 pkt 1 miejsce
A6. AKADEMIA PIŁKARSKA 21
8 pkt 3 miejsce

 
 

Nr meczu Godzina Drużyny
2 09:00-9:18   ZAGŁĘBIE LUBIN 0 – 1 DINAMO ZAGRZEB
4 09:20-09:38   AKADEMIA PIŁKARSKA 21 4 – 0 S.C. HEERENVEEN
6 09:40-9:58   ESCOLA VARSOVIA 1 – 1 DYNAMO KIJÓW
8 10:00-10:18   ZAGŁĘBIE LUBIN 1 – 2 AKADEMIA PIŁKARSKA 21
10 10:20-10:38   ESCOLA VARSOVIA 2 – 0 DINAMO ZAGRZEB
12 10:40-10:58   DYNAMO KIJÓW 0 – 0 S.C. HEERENVEEN
14 11:00-11:18   ZAGŁĘBIE LUBIN 0 – 0 ESCOLA VARSOVIA
16 11:20-11:38   DYNAMO KIJÓW 1 – 0 AKADEMIA PIŁKARSKA 21
18 11:40-11:58   S.C. HEERENVEEN 5 – 2 DINAMO ZAGRZEB
20 12:00-12:18   ZAGŁĘBIE LUBIN 2 – 4 DYNAMO KIJÓW
22 12:20-12:38   S.C. HEERENVEEN 2 – 2 ESCOLA VARSOVIA 
24 12:40-12:58   DINAMO ZAGRZEB 1 – 1 AKADEMIA PIŁKARSKA 21
26 13:00-13:18   ZAGŁĘBIE LUBIN 2 – 3 S.C. HEERENVEEN
28 13:20-13:38   DINAMO ZAGRZEB 0 – 2 DYNAMO KIJÓW
30 13:40-13:58  AKADEMIA PIŁKARSKA 21 1 – 1 ESCOLA VARSOVIA 

 

Grupa B, mecze rozgrywane
na boisku nr 2

 

B1. LECHIA GDAŃSK
11 pkt 2 miejsce
B2. WIDZEW ŁÓDŹ
0 pkt 6 miejsce
B3. JAGIELLONIA BIAŁYSTOK 13 pkt 1 miejsce
B4. FC NANTES
7 pkt 4 miejsce
B5. RUCH CHORZÓW 3 pkt 5 miejsce
A6. MANCHESTER UNITED 9 pkt 3 miejsce

 
 

Nr meczu Godzina Drużyny
1 09:00-9:18  LECHIA GDAŃSK 1 – 0 WIDZEW ŁÓDŹ
3 09:20-09:38  JAGIELLONIA BIAŁYSTOK 3 – O FC NANTES
5 09:40-9:58  RUCH CHORZÓW 1 – 3 MANCHESTER UNITED
7 10:00-10:18  LECHIA GDAŃSK 1 – 1 JAGIELLONIA BIAŁYSTOK
9 10:20-10:38  RUCH CHORZÓW 2 – 0 WIDZEW ŁÓDŹ
11 10:40-10:58   MANCHESTER UNITED 4 – 1 FC NANTES
13 11:00-11:18   LECHIA GDAŃSK 2 – 0 RUCH CHORZÓW
15 11:20-11:38   MANCHESTER UNITED 0 – 1 JAGIELLONIA BIAŁYSTOK
17 11:40-11:58  FC NANTES 2 – 1 WIDZEW ŁÓDŹ
29 12:00-12:18  LECHIA GDAŃSK 4 – 3 MANCHESTER UNITED
21 12:20-12:38  FC NANTES  2 – 0 RUCH CHORZÓW
23 12:40-12:58  WIDZEW ŁÓDŹ 1 – 3 JAGIELLONIA BIAŁYSTOK
25 13:00-13:18  LECHIA GDAŃSK 2 – 2 FC NANTES
27 13:20-13:38  WIDZEW ŁÓDŹ 0 – 4 MANCHESTER UNITED
29 13:40-13:58  JAGIELLONIA BIAŁYSTOK 3 – 0 RUCH CHORZÓW

 

11 czerwca, runda finałowa

Boisko 1

Nr meczu Godzina Drużyny
 31  09:00-09:18  Dynamo Kijów – FC Nantes 2-0
 33  09:20-09:38  Akademia 21 – Man Utd 1-2
 35  09:40-09:58  Dinamo Zagrzeb – Widzew 4-1
 37  10:00-10:18  FC Nantes – Lechia 1-3
 39  10:20-10:38  Dynamo Kijów – Heerenveen 1-1 (4-5k)
 41  10:40-10:58  Dinamo Zagrzeb – Ruch 4-1
 43  11:00-11:18  Akademia 21 – Lechia 1-2

 

Boisko 2

Nr meczu Godzina Drużyny
 32  09:00-09:18  Jagiellonia – Escola 0-2
 34  09:20-09:38  Lechia – S.C. Heerenveen 1-2
 36  09:40-09:58  Ruch – Zagłębie Lubin 0-1
 38  10:00-10:18  Jagiellonia – Akademia 21 3-3 (2-3k)
 40  10:20-10:38  Escola – Man Utd 1-0
 42  10:40-10:58  Zagłębie Lubin – Widzew 4-1
 44  11:00-11:18  FC Nantes – Jagiellonia 1-3

 

Mecz Gwiazd – odbędzie się o godz. 11:20 na boisku nr 1

Mecz o III miejsce

11:50-12:18

Dynamo Kijów – Man Utd 3-1

Finał

 12:20-12:38

 Escola – S.C. Heerenveen 4-0

 

Ceremonia zakończenia turnieju – godz. 13:00